Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Lampion granitowy z kwadratową podstawą, w całości wykonany z granitu oraz szkła. Szybki są szlifowane. Szkło wykorzystywane do produkcji lampionu jest odporne na ciepło wkładu parafinowego. Istnieje możliwość wygrawerowania inicjałów na daszku znicza kamiennego w celu zapobiegania kradzieży. Lampion granitowy można przymocować do pomnika za pomocą silikonu.

 

Wymiary takiego lampiony na nagrobek to: szerokość 15 cm x 15 cm, wysokość 25 cm. Dzięki takim wymiarom bez problemu pomieści zarówno standardowe znicze jak i lampki elektryczne. 

 

Dzięki ruchomym drzwiczkom, z ukrytymi zawiasami, lampion na nagrobku wygląda bardzo elegancko a do tego jest łatwo trzymać go w czystości.

 

Granitowe lampiony tupu Perfect wykonane w całości z granitu, charakteryzują się wysoką odpornościa na warunki atmosferyczne dzięki temu posłużą na długie lata.

 

Lampiony granitowe z kwadratową podstawą na cmentarz wykonujemy we wszystkich dostępnych kolorach granitu, najpopularniejsze rodzaje to: Szwed (czarny), Orion, Gnejs, Impala, Himalaya, Paradiso, Aurora Indyjska, Lablador Blue Pearl, Vanga, Viscount White.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnego zamówienia.

 

Czarny lampion z szybkami o kwadratowej podstawie to piękny i uroczy element dekoracji, który można użyć na cmentarzu, zwłaszcza podczas uroczystości związanych z upamiętnianiem zmarłych, takich jak Dzień Zmarłych lub Wszystkich Świętych. Oto opis takiego lampionu:

  

Ten czarny lampion ma solidną, kwadratową podstawę wykonaną z trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne granitu. Elegancki kolor czarny, który symbolizuje żałobę i pamięć. Na każdej ze swoich czterech stron lampion ten posiada przezroczyste szybki, które nadają mu wyjątkowy wygląd. Szybki te są wykonane z hartowanego szkła, aby chronić płomień przed wiatrem i deszczem.

Wnętrze lampionu jest odpowiednio przystosowane do umieszczenia świece lub lampki elektryczne i znicze, które oświetlają go od wewnątrz. Podczas zapalenia, lampion wytwarza ciepłe i spokojne światło, które ożywia cmentarzową atmosferę nocą, jednocześnie oddając hołd zmarłym.

 

Ten rodzaj lampionu jest często używany do wyrażania szacunku i troski o zmarłych oraz aby stworzyć atmosferę pamięci podczas cmentarnych uroczystości.

LK
57 Przedmioty

Arkusz danych

Szerokość
15cm x 15cm
Wysokość
25 cm
Waga
5 kg
Rodzaj granitu
SZWED
Kolor
Czarny

Może Ci się spodobać również

Dodaj produkty powiązane do cotygodniowej oferty

W tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Product added to compare.