Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Filtruj według

Opcje

Opcje

Wysokość

Wysokość

Średnica (Ø)

Średnica (Ø)

Rodzaj granitu

Rodzaj granitu

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 386,00 zł - 537,00 zł

Producent galanterii kamiennej kamieniarstwo24.pl

Wazony Kuliste z Granitu na cmentarz

Kategoria wazonów w formie kuli z kamienia naturalnego to hołd dla harmonii między funkcjonalnością a estetyką. Nasze wazony kuliste z granitu na cmentarz i do ogrodu są wyjątkowymi dziełami sztuki rzemieślniczej, wykonanymi z najwyższej jakości granitu, co nadaje im niepowtarzalny charakter i trwałość. Ich kulisty kształt stanowi nie tylko praktyczne naczynie do wyeksponowania kwiatów czy dekoracji, ale także unikalny element wystroju wnętrz. Każdy wazon jest starannie wykuty z kamienia naturalnego, co sprawia, że wzory i tonacje mogą nieco się różnić, nadając każdemu egzemplarzowi wyjątkowego charakteru. Bogactwo tekstur i kolorów kamienia granitowego dodaje elegancji i ponadczasowego piękna, będąc doskonałym uzupełnieniem zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji wnętrz.

Aby spełnić wszelkie upodobania naszych Klientów, proponujemy wazony kule granitowe. Mogą one zastąpić tradycyjne wazony cmentarne. Do każdego kulowazonu dołączony jest dostosowany plastikowy wkład, który chroni granit przed wodą i ułatwia wymianę wody lub samych kwiatów. Kuliste wazony dostępne są we wszystkich odmianach granitu.

Aktywne filtry

Product added to compare.