Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Wazony granitowe midi wys. 26 cm ⌀ 11 cm

Odkryj naszą bogatą kolekcję średnich wazonów granitowych na pomniki, wersja MIDI, stworzonych z myślą o upamiętnieniu bliskich na cmentarzu. Solidność, estetyka i różnorodność form idą w parze, aby wyrazić hołd pamięci w sposób wyjątkowy. Wazony są wykonane z wysokiej jakości polerowanego granitu o wymiarach: wysokość 26 cm i średnica 11 cm. Każdy wazon na pomnik posiada dopasowany plastikowy wkład oraz wykonany otwór do odprowadzania wody. Istnieje możliwość wykonania graweru.

Wazony na cmentarz granitowe w kaształcie TULIPANA wersja MIDI
Wazony granitowe TULIPAN MIDI
Wysokość 26 Cm ⌀ 11 Cm
Wazony granitowe na cmentarz w kaształcie ŁEZKI wersja MIDI
Wazony granitowe STANDARD MIDI
Wysokość 26 Cm ⌀ 11 Cm
Nowoczesne wazony z granitu na cmentarz w kształcie TUby wersja MIDI
Wazony granitowe TUBA MIDI
Wysokość 26 Cm ⌀ 11 Cm

W naszej kategorii wazonów granitowych na cmentarz w wersji MIDI znajdziesz szeroki wybór form, które harmonijnie łączą w sobie solidność kamienia i estetykę eleganckiego wzornictwa. Oferujemy wazony o różnych kształtach - od subtelnego cylindra po delikatne tulipany czy łzy, stworzone z polerowanego granitu. Jeżeli nie znajdziesz wariantu, który odpowiada twoim potrzebom skontaktuj się z nami, jesteśmy producentem wazonów z granitu na cmentarz.

Aktywne filtry

Product added to compare.