Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij
Ramki na zdjęcia nagrobkowe

Ramki na nagrobek

Metalowe, złote ramki na zdjęcia pomnikowe i nie tylko. W naszej ofercie posiadamy ramki wykonane z bardzo odpornego metalu na warunki atmosferyczne. Pięknie komponują się z wszystkimi rodzajami kamienia naturalnego.

Podkreśl piękno i pamięć bliskich dzięki naszym złotym ramkom na zdjęcia, idealnym do umieszczenia na nagrobku, pomniku czy grobowcu. Każda ramka została starannie wykonana z wysokogatunkowego, polerowanego i lakierowanego mosiądzu, gwarantując trwałość i elegancję przez lata. Dodaj osobisty akcent, umieszczając ulubione fotografie w tych ekskluzywnych ramkach, które w subtelnym złocie podkreślą ważne wspomnienia i zachowają je na wieczną pamiątkę. Wybierz nasze złote ramki na zdjęcia, by oddać hołd bliskim w sposób wyjątkowy i godny ich pamięci.

Aktywne filtry

Product added to compare.