Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij
Producent galanterii kamiennej kamieniarstwo24.pl

Lampiony granitowe na cmentarz

Lampiony na cmentarz z granitu - Trwałe Dziedzictwo Pamięci 

Nasze lampiony z granitu to hołd dla pamięci tych, których kochamy. Z dumą prezentujemy szeroki wybór lampionów, które nie tylko emanują elegancją, ale są również symbolem trwałości i szacunku wobec ukochanych osób.

 

Ekskluzywne wzory, solidna konstrukcja

 

W naszej kolekcji znajdziesz różnorodność wzorów lampionów granitowych, które wkomponują się w każdy pomnik czy nagrobek. Każdy lampion został starannie wykonany z granitu, co gwarantuje nie tylko wytrzymałość na warunki atmosferyczne, ale także subtelne piękno naturalnego kamienia. Szklany wkład dodaje delikatności i chroni płomień, tworząc jednocześnie niezwykłe odbicie światła. Lampiony pomieszczą zarówno wkłady w postaci zniczy parafinowych jak i lampek led.

 

Doskonałość granitu i marmuru

 

Nasza oferta obejmuje lampiony na pomnik wykonane z różnych rodzajów granitu i marmuru, co pozwala na znalezienie idealnego dopasowania do charakteru każdego miejsca pamięci. Każdy kamień opowiada własną historię, co czyni nasze lampiony na cmentarz nie tylko pięknymi, ale i osobistymi.

 

Odporność na warunki atmosferyczne

 

Nasze lampiony cmentarne zostały stworzone z myślą o długotrwałym użytkowaniu nawet w zmieniających się warunkach pogodowych. Ich solidność i trwałość pozwalają na spokój, wiedząc, że piękno i pamięć są pielęgnowane przez lata.

 

Wyjątkowy hołd dla bliskich

 

Niech nasze granitowe lampiony staną się delikatnym gestem upamiętnienia, niezależnie od tego, czy poszukujesz oświetlenia na znicze, nagrobek czy grobowiec. Przemień miejsce pamięci w przestrzeń pełną godności i szacunku dzięki naszym eleganckim i trwałym lampionom.

 

Lampiony granitowe są kolejnym przykładem na to, że w prosty sposób można dodać elegancji nawet przeciętnemu pomnikowi. Lampiony składają się z oszklonego korpusu oraz kamiennego dekla. Szkło lampionu jest odporne na ciepło wkładu parafinowego. Do produkcji lampionów używane są wszystkie rodzaje granitu.

Lampion granitowy Grlamore
Lampiony granitowe GLAMORE
Lampion granitowy Desire
Lampiony granitowe DESIRE
Lampion Granitowy IDEAL
Lampiony granitowe IDEAL
Lampiony nagrobkowe
Lampiony Nagrobkowe
Lampion granitowy PERFECT
Lampiony granitowe PERFECT
Lampion Granitowy SIMPLE
Lampiony granitowe SIMPLE

Aktywne filtry

Product added to compare.