Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Wazony granitowe mini wys. 20 cm ⌀ 10 cm

Zapraszamy do kolekcji wyjątkowych mini wazonów granitowych na cmentarz w wersji MINI idealnych do upamiętnienia bliskich na cmentarzu. Delikatność, estetyka i kompaktowy rozmiar spotykają się w jednym wyrazistym produkcie. Wazony z granitu są wykonane z wysokiej jakości polerowanego granitu o wymiarach: wysokość 29 cm i średnica 15 cm. Każdy wazon posiada dopasowany plastikowy wkład. Istnieje możliwość wykonania graweru oraz dziurki na odpływ wody.

Wazony granitowe na cmentarz w kaształcie TULIPAN wersja MINI
Wazony granitowe TULIPAN MINI
Wysokość 20 Cm ⌀ 10 Cm
Wazony na cmentarz granitowe w kaształcie CYGARA wersja MINI
Wazony granitowe STANDARD MINI
Wysokość 20 Cm ⌀ 10 Cm
Wazony na cmentarz granitowe w kaształcie TUBY wersja MINI
Wazony granitowe TUBA MINI
Wysokość 20 Cm ⌀ 10 Cm

W naszej kategorii wazonów granitowych na cmentarz znajdziesz szeroki wybór form, które harmonijnie łączą w sobie solidność kamienia i estetykę eleganckiego wzornictwa. Oferujemy wazony o różnych kształtach - od subtelnego cylindra po delikatne tulipany czy łzy, stworzone z polerowanego granitu. Dostępne w różnych odcieniach granitu, nasze mini wazony n pomniki to doskonały wybór dla tych, którzy pragną wyrazić pamięć w sposób delikatny, kompaktowy i trwały.

Aktywne filtry

Product added to compare.