Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

 

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, dostawy, płatności jak i zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych. Dbając o wysoką jakość oferowanych produktów udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów tak aby zmniejszyć ryzyko pomyłki zamawianego przez Klienta towaru. Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości. Każdy produkt pochodzi z polskiej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie oraz gwarancje producenta.

 

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

 

Korzystamy z certyfikatu SSL, który zabezpiecza wszystkie podawane przez Klienta dane przed przejęciem przez osoby niepowołane. SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych. Certyfikat SSL chroni transakcje i zabezpiecza przesyłane przez pocztę i stronę WWW informacje, takie jak hasła, loginy, dane osobowe itp.

 

Certyfikat SSL

 

Płatności on-line dokonywane są w naszym sklepie za pośrednictwem systemu Przelewy24, zaufana i jeden z najbardziej popularnych operatorów tej formy płatności w Polsce. Transakcje obsługiwane przez serwis zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Przelewy24 Płatności online

 

Dowiedz się więcej na temat naszych form płatności: Dostawa i Formy płatności.

 

BEZPIECZEŃSTWO DOSTAW

 

Wszystkie przesyłki wysyłane do Klienta są przez nas odpowiednio zapakowane i ubezpieczone.

Dostawy zakupionych w naszym sklepie produktów realizujemy za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich : UPS, DPD

Dostawa UPS DPD

Po złożeniu zamówienia Klient informowany jest o wszystkich kolejnych etapach realizacji zamówienia za pośrednictwem wiadomości wysyłanych mailowo, po wysłaniu przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej Klient otrzymuje na adres mailowy link do śledzenia jego przesyłki dzięki któremu może sprawdzić gdzie w aktualnym czasie znajduje się Jego zamówienie.

 

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

 

Wszystkie niezbędne informacje o ochronie danych osobowych, ich przechowywania, czy też informacji o procesie zwrotów, reklamacji znajdują się na stronach: Regulamin oraz Polityka prywatności.

Product added to compare.