Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Wazony granitowe MIDI TUBA

Zapraszamy do kolekcji wyjątkowych wazonów granitowych w formie Tuby w wersji MIDI, doskonałych do upamiętnienia bliskich na cmentarzu. Solidność, elegancja i funkcjonalność spotykają się w jednym wyrazistym produkcie. Cechy Kategorii:

Wazony granitowe na pomniki Kształt Tuby: Stylowy i minimalistyczny design

Materiał: Polerowany granit

Wymiary: Wysokość 26 cm, Średnica 11 cm

Przeznaczenie: Na cmentarz, nagrobek, pomnik, grób

Wkład Plastikowy: Odpowiedni do rozmiarów wazonu

 

Wazony nagrobkowe w kształcie Tuby z polerowanego granitu są znakomitym wyborem do oddania hołdu pamięci bliskich. Ich stylowy design, solidna konstrukcja i funkcjonalność sprawiają, że są idealne do umieszczenia kwiatów lub dekoracji na cmentarzu, nagrobku lub pomniku.

Wazony z polerowanego granitu na cmentarz, grób, pomnik w kształcie tuby wersja MIDI

Zaprojektowane z dbałością o detale, wazony te emanują szlachetnością i trwałością, stanowiąc piękny i godny sposób na wyrażenie pamięci. Wkład plastikowy, specjalnie dopasowany do wymiarów wazonu, ułatwia utrzymanie czystości oraz pielęgnację roślin na cmentarzu. 

Dostępne w różnych odcieniach granitu, nasze wazony w kształcie Tuby to doskonały wybór dla tych, którzy pragną wyrazić pamięć w sposób estetyczny i trwały.

 

Znajdź w naszej kolekcji wazonów granitowych idealny model i oddaj hołd pamięci bliskich w sposób wyjątkowy i godny!

Aktywne filtry

Product added to compare.