Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

PRZELEW NA KONTO

Płatności przelewem przyjmujemy na nasze konto w banku Santander. Po złożeniu zamówienia i rozpoczęciu jego realizacji nr konta przesłany jest mailowo wraz z całkowitą kwotą do zapłaty. Przelewy księgowane są przez nas następnego dnia roboczego po ich zleceniu. Realizacja zamówienia i wysyłka towaru liczona jest od momentu zaksięgowania przez nas wpłaty na nasze konto. Wybór tej formy płatności jest dla Klienta bezpłatny.

 

Bank: Santander
Nr konta: 40 1910 1048 2415 0003 2982 0001

Dane:

GlobeNET Łukasz Osiadły
Ul. Klimasa 39B/20
50-515 Wrocław

Tytuł: W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.

 

 

PRZELEW ONLINE

Płatność przelewem online możliwa jest w trakcie składania zamówienia i realizowana jest przez system Przelewy24. Korzystając z tej usługi następuje przekierowanie na stronę serwisu właściwego dla wybranej formy płatności, umożliwiającego dokonanie płatności za zakupy w sklepie. Transakcje obsługiwane przez serwis zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wymiana informacji szyfrowana jest w oparciu o technologie SSL.

 

Płatność za pośrednictwem systemu przelewy24.pl powinna być dokonana w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane. Wybór tej formy płatności jest dla Klienta bezpłatny.

 

Przelewy24 płatność online

 

ZA POBRANIEM U KURIERA (prowizja 10 zł)

Płatność następuje gotówką kurierowi w trakcie odbioru towaru. Przy wyborze formy płatności "za pobraniem" do całkowitej wartości zamówienia z kosztami dostawy doliczana jest prowizja w wysokości 10 zł. Prowizja ta jest automatycznie wyliczana przez system w czasie składania zamówienia. Ze względu na bezpieczeństwo kurierów, wprowadzono ograniczenie w wysokości pobrania i wynosi max 5000,00 zł. Zamówienia o większej wartości muszą być zapłacone przelewem tradycyjnym lub Online.

Product added to compare.