Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Sklep KAMIENIARSTWO24

Kamieniarstwo24.pl to sklep internetowy z ogromnym wyborem elementów galanterii kamiennej oraz innych wyrobów z kamienia naturalnego takiego jak granit czy marmur. Sklep internetowy powstał w 2013 roku w związku z rosnącym zainteresowaniem produktami i elementami wykonanych z naturalnego kamienia granitu oraz marmuru.

 

Jesteśmy producentem wyrobów z granitu oraz zajmujemy się sprzedażą galanterii kamiennej w Internecie. Jako producent wazonów cmentarnych, mis granitowych, lampionów z kamienia oferujemy najlepszą jakość i stosunek jakości do ceny. Sklep kamieniarstwo24.pl powstał chcąc wyjść na przeciw wymaganiom swoich Klientów, który w szybki i przejrzysty sposób pozwala na dokonanie zakup on-line. Sklep spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa dzięki temu w szybki i bezpieczny sposób można złożyć zamówienie, opłacić za pomocą platformy Przelewy24.

 

Obecnie w asortymencie sklepu Kamieniarstwo24 znajdują się takie elementy galanterii kamiennej jak: wazony granitowe, lampiony na nagrobek, misy z kamienia naturalnego, tralki i kolumny kamienne na balustrady, książki z granitu, kule, urny oraz dodatki nagrobkowe. Oferowane produkty pochodzą głównie z naszej produkcji oraz od zaprzyjaźniony polskich producentów z którymi współpracujemy od początku działalności firmy. Sprzedawany przez nas asortyment wyróżnia się wysoką jakością wyrobu, która satysfakcjonuje naszych Klientów. Zdjęcia prezentowanych produktów, są oczywiście jedynie sugestią jak będzie wyglądał produkt końcowy, ponieważ nasze produkty to natura i poszczególne modele mogą się różnić odcieniem i strukturą.

 

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, asortyment w sklepie to tylko część naszych możliwości. Są to produkty, najczęściej sprzedawane o standardowych wymiarach i parametrach. Dla chętnych realizujemy zamówienia indywidualne, według indywidualnych projektów. Dla zainteresowanych indywidualną ofertą prosimy o kontakt.

 

W niedalekiej przyszłości planujemy poszerzyć zakres naszych produktów wprowadzając chemię kamieniarską oraz artykuły związane z impregnacją, ochroną oraz pielęgnacją elementów wykonanych z pisakowca, granitu i marmuru. Kolejnym krokiem to profesjonalne narzędzia dla kamieniarzy.

 

Gorąco zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy wysokiej jakości obsługę, szybką dostawę, dużą dostępność oraz szeroką ofertę produkowanych przez nas produktów.

 

Jakość jest dla nas najważniejsza!

 

Kontakt

GlobeNET Łukasz Osiadły
ul. Klimasa 39B/20, 50-515 Wrocław
NIP: 8821987922
REGON: 020395885
Tel.: +48 502 334 223
E-mail: sklep @ kamieniarstwo24.pl

 

Dane do przelewu

Bank: Santander
Nr konta: 40 1910 1048 2415 0003 2982 0001

Product added to compare.