Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij
  • -30,00 zł
  • Nowy produkt
    Elegancki Lampion granitowy na cmentarz kwadratowy szlifowane szkło granit Impala
    Elegancki Lampion nagrobkowy na cmentarz kwadratowy szlifowane szkło granit Impala
    Piękne Lampiony granitowe na cmentarz kwadratowy szlifowane szkło granit Impala
    Nowoczesne i eleganckie Lampiony granitowe na cmentarz od producenta

Lampion granitowy z kwadratową podstawą na cmentarz, w całości wykonany z granitu oraz szkła. Szybki są szlifowane. Szkło wykorzystywane do produkcji lampionu jest odporne na ciepło wkładu parafinowego. Istnieje możliwość wygrawerowania inicjałów na daszku znicza kamiennego w celu zapobiegania kradzieży. Lampion granitowy można przymocować do pomnika za pomocą silikonu.

 

Wymiary takiego lampiony na nagrobek to: szerokość 15 cm x 15 cm, wysokość 25 cm. Dzięki takim wymiarom bez problemu pomieści zarówno standardowe znicze jak i lampki elektryczne. 

 

Dzięki ruchomym drzwiczkom, z ukrytymi zawiasami, lampion na nagrobku wygląda bardzo elegancko a do tego jest łatwo trzymać go w czystości.

 

Granitowe lampiony tupu Perfect wykonane w całości z granitu, charakteryzują się wysoką odpornościa na warunki atmosferyczne dzięki temu posłużą na długie lata.

Cena lampiony granitowego z kwadratową podstawą na cmentarz LK jest dostępna we wszystkich dostępnych kolorach granitu, a cena jest taka sama dla wszystkich grup granitu. W celu zamówienia lampiony innego niż Impala prosimy o podanie takiej informacji przy zamówieniu.

GRUPA 1    BALMORAL, BOHUS, GNEJS, IMPALA, KAPUSTINSKI, KURU GREY, VANGA
GRUPA 2 GRANICZNA, KOŚMIN, STRZEGOM, STRZELIN, TARN
GRUPA 3 AZUL NOCHE, BLUE IN THE NIGHT, MARICANA, NERO ANGOLA, STEEL GREY, SZWED, VERDE MARINA
GRUPA 4 LABLADOR, MULTICOLOR, ORION, PARADISO, SZWED, TOLKOWSKI, VISCOUNT
GRUPA 5 CARRARA, EMERALD, HIMALAYA, KASHMIR GOLD, KASHMIR WITHE, OLIV
GRUPA 6 AURORA FIŃSKA, AURORA INDIE, BRASIL GOLD, STAR GALAXY, VERDE BAHIA, VERDE GLORIA

 

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnego zamówienia.

Czarny lampion z szybkami o kwadratowej podstawie to piękny i uroczy element dekoracji, który można użyć na cmentarzu, zwłaszcza podczas uroczystości związanych z upamiętnianiem zmarłych, takich jak Dzień Zmarłych lub Wszystkich Świętych. Oto opis takiego lampionu:

  

Ten czarny lampion ma solidną, kwadratową podstawę wykonaną z trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne granitu. Elegancki kolor czarny, który symbolizuje żałobę i pamięć. Na każdej ze swoich czterech stron lampion ten posiada przezroczyste szybki, które nadają mu wyjątkowy wygląd. Szybki te są wykonane z hartowanego szkła, aby chronić płomień przed wiatrem i deszczem.

Wnętrze lampionu jest odpowiednio przystosowane do umieszczenia świece lub lampki elektryczne i znicze, które oświetlają go od wewnątrz. Podczas zapalenia, lampion wytwarza ciepłe i spokojne światło, które ożywia cmentarzową atmosferę nocą, jednocześnie oddając hołd zmarłym.

 

Ten rodzaj lampionu jest często używany do wyrażania szacunku i troski o zmarłych oraz aby stworzyć atmosferę pamięci podczas cmentarnych uroczystości.

LK
100 Przedmioty

Arkusz danych

Szerokość
15cm x 15cm
Wysokość
25 cm
Waga
5 kg
Rodzaj granitu
IMPALA

Może Ci się spodobać również

Dodaj produkty powiązane do cotygodniowej oferty

W tej samej kategorii

6 innych produktów w tej samej kategorii:
Product added to compare.