Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij
 • Nowy produkt
  Książka granitowa na cmentarz z grawerem lub dekoracją
  Książa z granitu Orion na cmentarz, z rzeźbionymi stronami i mosiężnym krzyżem
  Książa z granitu Orion na cmentarz, z rzeźbionymi stronami
  Książa z granitu Orion na cmentarz, z rzeźbionymi stronami
  Książa z granitu Orion na pomnik na cmentarz
  Książa z granitu Orion na cmentarz, nagrobek, grobowiec

Książka z Granitu "Orion" na Cmentarz z Indywidualnym Grawerem i Dekoracją: Niezapomniana Pamiątka

 

Nasza książka z granitu "Orion" to wyjątkowy produkt, który pozwoli Ci zachować pamięć o zmarłych w wyjątkowy i piękny sposób. Ta książka stanowi zarówno dekorację grobu, jak i miejsce, w którym można uwiecznić wspomnienia i uczcić zmarłych. Oto cechy tego wyjątkowego produktu:

 

 • Materiał i Kształt: Książka wykonana jest z trwałego granitu o nazwie "Orion". Kamień ten charakteryzuje się subtelnym, granatowym lub ciemno niebieskim wzornictwem, które nadaje mu elegancki wygląd. Książka ma formę otwartej księgi, z wyrzeźbionymi stronami, co nadaje jej niezwykły urok.
 • Indywidualny Grawer: Istnieje możliwość dodania indywidualnego grawera według Twojego projektu. Możesz umieścić na książce imię zmarłej osoby, daty, cytaty, czy inne osobiste przesłanie. Dzięki temu książka na cmentarz staje się nie tylko ozdobą, ale również wyrazem miłości i pamięci.
 • Dekoracja: Możliwość dobrania do książki elementów dekoracyjnych, takich jak: krzyże, kwiaty, róże i inne dewocjonalia metalowe Książka granitowa może być ozdobiona dekorem w postaci krzyża z mosiądzu lub wizerunku Jezusa np w kolorze złotym, co nadaje jej głębi i znaczenia symbolicznego. To miejsce, gdzie można oddać hołd zmarłym w sposób duchowy i wzruszający.
 • Trwałość: Granit to materiał o doskonałej trwałości, który zachowuje swoją urodę przez lata. Książka jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, co sprawia, że jest idealna na cmentarz. Do książki można zamówić tak zwany klin, wykonany z tego samego koloru co książka. Dzięki temu książka jest ułożona pod zadanym kątem.
 • Symbolika: Książka nagrobkowa jest symbolem pamięci i zapisu historii życia zmarłej osoby. W połączeniu z grawerem i dekoracją, staje się miejscem pełnym znaczenia i uczucia.
 • Personalizacja: Na zdjęciach wizerunek Jezusa czy krzyż jest jedynie zdjęciem poglądowym. Zamawiamy samą książkę, a dodatki można domówić. Istnieje możliwość zamówienia danego wzoru książki z innego rodzaju granitu jak na przykład, czarnego Szweda, czy ciemno szarej Impali. W celu personalizacji oraz wykonania projektu książki prosimy o kontakt.
 • Montaż: Zazwyczaj montujemy książki na bezbarwny sylikon szklarski co jest wystarczającym zabezpieczeniem przed kradzieżą oraz warunkami atmosferycznymi.
 • Wymiary: Książka ma grubość 6 cm, co nadaje jej solidność i wyrazistość. To produkt, który przyciąga uwagę i podkreśla znaczenie miejsca pochówku. W naszej ofercie oferujemy książki na cmentarz o wymiarach: 30x40, 35x45, 50x40, 60x40, 70x50, 80x60
 • W swojej ofercie posiadamy różne wzory książek nagrobkowych z granitu na cmentarz.

Cena książki jest dostępna we wszystkich dostępnych kolorach granitu, a cena jest uzależniona jedynie od wielkości książki z granitu:

GRUPA 1    BALMORAL, BOHUS, GNEJS, IMPALA, KAPUSTINSKI, KURU GREY, VANGA
GRUPA 2 GRANICZNA, KOŚMIN, STRZEGOM, STRZELIN, TARN
GRUPA 3 AZUL NOCHE, BLUE IN THE NIGHT, MARICANA, NERO ANGOLA, STEEL GREY, SZWED, VERDE MARINA
GRUPA 4 LABLADOR, MULTICOLOR, ORION, PARADISO, SZWED, TOLKOWSKI, VISCOUNT
GRUPA 5 CARRARA, EMERALD, HIMALAYA, KASHMIR GOLD, KASHMIR WITHE, OLIV
GRUPA 6 AURORA FIŃSKA, AURORA INDIE, BRASIL GOLD, STAR GALAXY, VERDE BAHIA, VERDE GLORIA

 

Nasza książka z granitu "Orion" to wyjątkowy sposób na zachowanie pamięci o zmarłych. Jest to nie tylko dekoracja grobu, ale także symboliczne miejsce, gdzie można oddać hołd i wyrazić szacunek dla zmarłych. Wybierz tę piękną pamiątkę, aby uwiecznić wspomnienia i uczcić bliskich w wyjątkowy sposób. To doskonały wybór dla osób, które pragną zachować pamięć o zmarłych w sposób trwały i piękny.

KS6
10 Przedmioty

Arkusz danych

Wysokość
30 cm
Waga
20 kg
Rodzaj granitu
ORION

W tej samej kategorii

5 innych produktów w tej samej kategorii:
Product added to compare.