Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania doświadczenia podczas robienia zakupów oraz do celów statystycznych i marketingowych.. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij
  • Nowy produkt
  • Pakiet

Nagrobkowy Wazon granitowy  z czarnego granitu SZWED na cmentarz - wysokość 20 cm i średnica 10 cm wygląd klasyczny (tulipan) ze stopką - Elegancja i Solidność w Szlachetnym Kamieniu

 

Nasz polerowany wazon granitowy o wysokości 20 cm i średnicy 10 cm to wyraz klasyki i piękna, stworzony z myślą o nagrobkach. Jego wyrafinowany wygląd, pięknie frezowane detale oraz stopka nadają mu niepowtarzalny urok.

 

Naturalny granit czarny SZWED - Odporność na warunki atmosferyczne

 

Ten wazon został wytworzony z naturalnego polerowanego granitu, gwarantując nie tylko elegancję, ale także wyjątkową trwałość w obliczu zmieniających się warunków pogodowych. Jego solidność sprawia, że pozostaje nienaruszony przez czynniki atmosferyczne.

 

Plastikowy wkład z kratką - Ochrona i Funkcjonalność

 

Posiada plastikowy wkład z kratką, który dodatkowo zabezpiecza i ułatwia aranżację kwiatów czy ziół. To praktyczne rozwiązanie, które sprawia, że wazon pozostaje w nienaruszonym stanie przez długi czas.

 

Grawerowane inicjały dla dodatkowej ochrony

 

Aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo, wazon można przymocować do pomnika za pomocą bezbarwnego silikonu, dodając jednocześnie dodatkową warstwę zabezpieczeń.

 

Montaż za pomocą bezbarwnego silikonu - Stabilność i Bezpieczeństwo

  

Aby zapewnić trwałość i stabilność, wazon można przymocować do pomnika za pomocą bezbarwnego silikonu, tworząc solidne połączenie, które nie zakłóci jego eleganckiego wyglądu.

  

Wyraz szacunku w najdrobniejszych detalach

  

Ten wazon to wyjątkowy sposób wyrażenia szacunku i troski o miejsce pamięci, dodając zarazem elegancji i solidności.

WGMC
98 Przedmioty

W tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Product added to compare.